VIDEO: J.A.R. vás v klipu Zhublas provedou volbami

Vydáno 04.05.2017 | autor: redakce

Ke svému novému albu Eskalace dobra představují J.A.R. videoklip k písni Zhublas. Režíroval ho Zdeněk Suchý a hrají desítky herců a hereček z okruhu přátel členů kapely. 

VIDEO: J.A.R. vás v klipu Zhublas provedou volbami J.A.R. vás v klipu Zhublas provedou volbami . Foto: Roman Černý

Pro J.A.R. je Zhublas nový klip po mnoha a mnoha letech. K režii přizvali dvorního režiséra J.A.R. a Monkey Business Zdeňka Suchého a společně dali dohromady elitní tým tvůrců, hereček a herců. Volební mikrodrama ze společnosti vyvolených je plné skrytých subtilních příběhů, které se tu a tam přece jen dostanou až na povrch.

RECENZE: Eskalace dobra J.A.R.: Posluchač zajásá, kritik zamáčkne slzu

Hlavní role si kromě členů J.A.R. zahráli Martin Hofmann, Marek Taclík, Jitka Schneiderová, Tereza Černochová, Ondřej Vetchý Barbora Srncová, Anna Fialová, Petra Nesvačilová, Nela Boudová, Anna Linhartová, Eva Josefíková a další. 

vložte odkaz, text nemažte

Nové album Eskalace dobra vydali J.A.R. v březnu. "S hodnocením desky Eskalace dobra nemá kritik žádnou práci. Musí se hluboce poklonit umu všech zúčastněných a radovat se spolu s posluchačem nad skvěle odvedenou prací vyzrálých pánů muzikantů." chválila v recenzi redaktorka iREPORTu Jitka Fialková

foto: Roman Černý (promo), Čestmír Jíra (rozhovor)

Témata: J.A.R., Zhublas, funk, Tereza Černochová, Eskalace dobra

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít