VIDEO: Jaromír Jágr je hlavní hvězdou klipu skupiny Lola

Vydáno 06.01.2017 | autor: redakce

Kapela Lola před časem zahájila spolupráci s hokejovým klubem Rytíři Kladno, a to tím, že pro ně složila song Kladnou hlavou, ke kterému vznikl také videoklip. A protože je text v podstatě i o kladenské hokejové legendě Jaromíru Jágrovi, bylo jasné, že v klipu nesmí chybět.

VIDEO: Jaromír Jágr je hlavní hvězdou klipu skupiny Lola Jaromír Jágr je hlavní hvězdou klipu skupiny Lola

"Na začátku byl jeden sen malýho kluka... Myslím, že každej z nás má nějakej zamrzlej rybník za městem, kam chodí vidět svůj sen, možná je v hlavě, v srdci, ale mít ho a věřit mu, je krásný. I když je to někdy těžký, sám to znám moc dobře. Pak přijde chvíle, kdy se ti věci vrací. Jedna z těch věcí bylo setkání s Jaromírem a celým týmem lidí, kteří v to věřili. Díky za ty chvíle a za srdíčko, který do toho dali," říká zpěvák Aleš Petržela.

RECENZE: Lola se zastavila. Lepší byla, když běžela

Motivační videoklip, který vznikl k bonusové skladbě z alba …Jako divoký koně se jmenuje Kladnou hlavou a ukazuje, že ačkoliv se může zdát váš sen nesplnitelný, je třeba jít za ním a udělat pro to maximum. V klipu se objeví kromě Jaromíra Jágra a kapely Lola také A-tým Rytířů Kladno včetně věhlasných trenérů, olympijského vítěze z Nagana Pavla Patery a vítěze Stanley Cupu Františka Kaberleho.

vložte odkaz, text nemažte"Kromě skvělé hudby i spousty zajímavých záběrů ve videu nechybí emoce a několik generací našich hokejistů. Navíc byla radost sledovat, jaká byla při natáčení harmonie mezi školáky a dospělými hráči. To pak nezbývá než citovat text písně a prostě milovat celou tu věc! Kapele Lola patří velký dík a věřím, že se klip bude fanouškům líbit stejně, jako nám s Jaromírem," prohlásil tiskový mluvčí kladenského hokejového klubu Vít Heral.

Témata: Lola, Jaromír Jágr, ...Jako divoký koně

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít