VIDEO: Jelen a Kateřina Marie Tichá zvou na Žebřík a lákají na své novinky

Vydáno 11.01.2016 | autor: redakce

Už 11. března proběhne v Plzni, konkrétně v prostoru DEPO2015, 24. ročník tradiční hudební ankety Žebřík. Vedle jmen jako Marpo, Tata Bojs, Mydy Rabycad, No Name či Barbora Poláková se představí ve společném setu i Jelen a Kateřina Marie Tichá. Co je u nich nového? 

VIDEO: Jelen a Kateřina Marie Tichá zvou na Žebřík a lákají na své novinky VIDEO: Jelen a Kateřina Marie Tichá zvou na Žebřík a lákají na své novinky

Jelen a Kateřina Marie Tichá si na Žebřík chystají směsici osvědčených hitů i nějaké novinky. "Zahrajeme písničky z naší první desky, ale představíme i několik nových," říká Jindra Polák. "Novou desku vydáme, pokud půjde všechno podle plánu, v září," dodává. 

LIVE: Jelen nepatří do lesů, ale na pódia!

To písničkářka Kateřina Marie Tichá vydala debutové EP teprve před pár týdny. "Je to pro mě stále novinka, takže jsem ještě o dalších krocích moc nepřemýšlala, ale určitě bude i klasická deska," říká. 

Hudební ceny Žebřík startují, výsledky vyhlásí Tomáš Hanák a Barbora Poláková 11. března v Plzni

Společně odjeli Jelen a Kateřina Marie Tichá úspěšné podzimní turné, které vrcholilo dlouho dopředu vyprodaným prosincovým koncertem v Lucerna Music Baru. Plno bylo ale na většině zastávek. 

Josef Martínek, Jarda Hudec, foto: Tomáš Vlach

 

5,00

čtenáři

hlasuj
zavřít