VIDEO: Jen pro kategorii 18+: Rihanna twerkuje na Drakeově klíně

Vydáno 23.02.2016 | autor: Josef Martínek

Rihanna se novým albem Anti rozhodla popřít všechny zákony pop music. Nejenže na něm výrazně změnila svůj zvuk a místo komerčních hitů své písně zahalila  do halucinogenní atmosféry, ale první klip k singlu Work vydala až nyní, měsíc po desce. Jak už je u ní zvykem, opět v něm provokuje. Pokud vám není víc než 18 let, nedívejte se. 

VIDEO: Jen pro kategorii 18+: Rihanna twerkuje na Drakeově klíně Rihanna a Drake v novém, mládeži nepřístupném klipu

Video trvá sedm a půl minut, ale jestli si myslíte, že aspoň polovinu času zaberou růné prostoje a dialogy, jak to většinou u takto dlouhých klipů bývá, pletete se. Rihanna se totiž rozhodla přehrát song Work během snímku hned dvakrát za sebou. Nejspíš tím chtěla umlčet zlé jazyky, tvrdící, že písnička nemá hitové ambice. Jak jinak toho docílit než ji posluchačům nacpat do hlavy hned dvakrát po sobě?

RECENZE: ANTipopová Rihanna - sex, tráva a s*ačky

Work už však nyní hlásí hitparádový úspěch v USA - stal se jejím čtrnáctým hitem #1. V klipu se s Drakem vypravili do zakouřeného klipu, kde se tančí a "užívá" života různými prostředky. RiRi si například oblíbila Drakeův klín, s velkou oblibou na něm totiž twerkuje. V druhé části klipu už jsou spolu sami v pokoji a laškování může pokračovat.

Videoklip byl vyhodnocen jako nevhodný pro mladší osmnácti let, takže pro jeho přehrání přímo na YouTube se musíte přihlásit a prokázat, že jste dosáhli plnoletosti. Jestli je opravdu tak závadný, je tématem k diskuzi, protože po snímcích jako "Wrecking Ball" Miley Cyrus nebo "Anaconda" Nicki Minaj se vlastně zdá úplně nevinný. A trochu nudný. 

Rihanna vystoupí 25. července v pražské O2 areně. Koncert byl přeložen z Edenu, kde měl proběhnout o den později.

Josef Martínek

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít