VIDEO: Jessie J je zpět, nový singl ale není hit na první dobrou

Vydáno 22.09.2017 | autor: Pavel Vičar

Jessie J má silnou fanouškovskou základnu, ale v posledních letech se jí moc nedařilo. Poslední velký hit Bang Bang slavil úspěch, jenže celá deska Sweet Talker propadla. Zpěvačka se z toho otřepala a zkouší to jinak.

VIDEO: Jessie J je zpět, nový singl ale není hit na první dobrou VIDEO: Jessie J je zpět, nový singl ale není hit na první dobrou

Jessica Cornish vsadila při přípravě nové desky méně na hitovost, ale více na emoce. Její texty byly vždy skvělé, ale teď je Britka posunula zase o level výš. V prvním singlu z nové desky Think About That jde s emocemi až na dřeň.

TOP 8 videoklipů týdne (152.): Dave Grohl zapojil do klipu Foo Fighters svoje děti, Katy Perry to zkouší s basketbalem

I když se skladba od začátku jeví jako typická balada, není tomu tak. Singl je od prvních tónů jiný než to, na co jsou fanoušci zpěvačky zvyklí. Bude chvíli trvat, než se jim dostane pod kůži, protože zpěvačce tentokrát nejde o hitovost, ale spíše o to vyjádřit své pocity. S novinkou ale klidně uspět může. Podobné experimenty mají za sebou třeba Rihanna nebo Beyoncé a fanoušci je i tak milují.

Doprovodné video je svou černobílou atmosférou ponuré. Vidíme záběry na Jessie J spoutanou nebo v sado maso oblečcích. Nová deska R.O.S.E. zatím nemá datum vydání, ale měla by vyjít už brzy.

Témata: Jessie J, Think About That

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít