VIDEO: John Mayer v novém videoklipu tančí s pandami

Vydáno 12.04.2017 | autor: Filip Pešta

S příchodem druhé části desky Johna Mayera nazvané The Search For Everything: Wave Two byl před pár dny vypuštěn i zbrusu nový videoklip k písni Still Feels Like Your Man. V něm John poprvé tančí.

VIDEO: John Mayer v novém videoklipu tančí s pandami John Mayer poprvé zatančil ve videoklipu

"Fanoušci se mě už léta ptají: Johne, kdy nám zatančíš ve videoklipu? Tak tohle je pro vás," napsal John Mayer na svůj Facebook společně s odkazem na nový vizuál. V něm módně vyladěný John vchází za zvuků funky kytar a soulově podbarvených vokálů na scénu, kterou jako by někde v pozadí režíroval Quentin Tarantino. Právě jeho rukopis celá zápletka videoklipu připomíná, ač je režisérem Mister Whitmore. Kladný hrdina přichází osvobodit svoji milou ze zajetí mafiánského bosse na místo, kde nechybí dívky s páskou přes oko, ostří hoši a všechno tak nějak hýří barvami a bambusovými výhonky.

RECENZE: John Mayer vydává album po kouskách. První vlna je překvapivá i očekávaná

Vrchol všeho je samozřejmě Mayerova taneční "pandí" kreace, která však onoho zloducha obměkčí jen stěží. Tato párty se prolíná se samurajským soubojem na ostří katan, který by snad mohl být vyjádřením emočního vnitřního boje s nešťastnou láskou. Píseň samotná však srší fantastickou energií, a tak párty v "disco dojo", jak Mayer interiér nazývá, přece jen stojí za to. Získá "Honza" srdce své milé zpět? Neváhejte a mrkněte se na video.

vložte odkaz, text nemažteNové album The Search For Everything v kompletní podobě vychází 14. dubna.

Témata: John Mayer, The Search For Everything, Wave Two

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít