VIDEO: John Wolfhooker vydávají novou desku. Z lovce se stávají kořistí

Vydáno 12.09.2016 | autor: Nicola Bernard

Mladá československá alternative-rocková parta John Wolfhooker, která za svou krátkou existenci stihla zahrát dokonce i v Kanadě, vydává 16. září své druhé album. Deska nese název When The Hunter Becomes The Hunted a vznikla v Babylon Studios pod taktovkou Tomáše Raclavského.

VIDEO: John Wolfhooker vydávají novou desku. Z lovce se stávají kořistí John Wolfhooker vydávají novou desku. Z lovce se stávají kořistí. Foto: Rusty Shepherd

Na nahrávání alba se už před jeho dokončením podařilo kapele prostřednictvím předobjednávek na portálu HitHit.com vybrat dostatek prostředků na pokrytí všech nákladů. Díky štědrým fanouškům si tak kapela mohla dovolit nechat nahrávku zmasterovat legendou z USA, Alanem Douchesem.

VIDEO: Talentovaná čtveřice John Wolfhooker servíruje debutový klip

Jeho jméno je spojeno s kapelami jako Motörhead, Fall Out Boy, A Day To Remember nebo Pierce The Veil. Self-Delusion je první videoklip z tohoto alba a zachycuje zážitky z tour, které spolu s kapelou Rybičky 48 odehráli začátkem tohoto roku. O video se postaral mladý, talentovaný fotograf a kameraman Vladimír Špička.

O kom bude příští rok slyšet? Bandzone showcase představil šest žhavých kandidátů

Na YouTube kanálu formace si lze poslechnout i první singl z alba nesoucí název Superhero Anthem. Celá deska bude od 16. září k dispozici na YouTube, Spotify, iTunes, Apple Music, Deezer, Google Play a na většině ostatních streamovacích či online prodejních platformách.

Témata: John Wolfhooker, Rybičky 48Motörhead, Fall Out Boy

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít