VIDEO: Justin Bieber se v novém singlu omlouvá. Má proč?

Vydáno 27.10.2015 | autor: redakce

Miláček náctiletých Justin Bieber zažil v posledních dnech velké úspěchy při udělování cen MTV EMA, kde posbíral pět sošek. Propagace jeho nového alba Purpuse je tedy v plném proudu a kromě série všelijakých skandálů přichází zpěvák i s novou ochutnávkou v podobě singlu Sorry.

VIDEO: Justin Bieber se v novém singlu omlouvá. Má proč? Justin Bieber se v novém singlu omlouvá. Má proč?

Song Sorry je "překvapivě" o omluvách. Justin se ale neomlouvá za své excesy, ale za obyčejné vztahové záležitosti. Textově se od něj upřímnosti opět nedočkáme, hudebně to pak není až tak špatné. Klasický klubový dance kousek, který má šanci se zalíbit. Písnička ale jasně ukazuje, že hlasově je na tom Justin Bieber docela špatně. Nepouští se do žádných výškových veletočů, ale drží se stále lehce při zemi a spíše šeptá než zpívá. Stejně tomu tak bylo i u pilotního singlu What Do You Mean.

Ceny MTV EMA v Miláně sesbíral Justin Bieber

K písni bylo před pár dny představeno i doprovodné video. Za plnohodnotný klip se to ale nedá moc považovat. Bieber se tu ani jednou neukáže a o veškerou zábavu se postarají tanečnice, které vehementně trhají svými pozadími do rytmu. Kdyby se kolem nich ještě objevoval text písničky, bylo by na světě další slušné lyric video, takto ale tzv. Dance Video ztrácí vesměs smysl.

O tom, jaká bude celá deska Purpose, se dozvíme už 13. listopadu. Škoda jen, že Bieber k propagaci nezvolil snahu o kvalitní popovou hudbu, ale vše přebíjejí titulní stránky bulvárů. Špatná reklama je holt taky reklama.

text: Tomáš Navrátil

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít