VIDEO: Kapitán Demo se v novém hokejovém klipu ptá - Kdo to má?

Vydáno 13.10.2017 | autor: redakce

Ultimativní celebrita, rapper a producent Kapitán Demo se představuje v nejnovějším videoklipu k písni Kdo to má, který vizuálně doprovází již třetí singl ze zatím posledního alba Bez klobouku Boss. Už 26. října bude Demo hlavní hvězdou 98. narozenin klubu Chapeau Rouge v Praze.

VIDEO: Kapitán Demo se v novém hokejovém klipu ptá - Kdo to má? VIDEO: Kapitán Demo se v novém hokejovém klipu ptá - Kdo to má?

Podobu videoklipu, který si za úvodní píseň vybrali tvůrci internetového seriálu z hokejového prostředí Lajna, formovala nejen ledová plocha stadionu Hvězda, ale i režisérský dohled Demových nejbližších spolupracovníků, hudebníků Jordana Haje a Givinara Kříže. Spolu s Kapitánem Demem v něm účinkuje i ústřední trojice seriálu - Jiří Langmajer, Zdeněk Piškula a Hana Vágnerová.

Chapeau Rouge oslaví 98. narozeniny, vystoupí Kapitán Demo a Terry Francis

Kapitán Demo - bezesporu největší evropská celebrita, co se minimálně do objemu břicha týče - je jedním z alter eg hudebníka Jiřího Buriana. Spolu mají na kontě tři alba - Demolice (2012), Okamžitě odejdi do svého pokoje a vrať se až budeš normální (2015) a Bez klobouku Boss, které vyšlo v letošním roce. Hledejte na nich nadsázku, samply, glosy, diktát i parodie, hip hop, rap, trash i electro. A hlavně saxofon.

tz, jm

Témata: Kapitán Demo, Lajna, Kdo to má

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít