VIDEO: Katarína Knechtová je zdrogovaná láskou. "Všichni jsme feťáci," vzkazuje

Vydáno 26.09.2016 | autor: Josef Martínek

Slovenská zpěvačka Katarína Knechtová vydá po loňském titulu Prežijú len milenci i letos novou desku. Nebude se však jednat o klasickou řadovku, ale o výběrovku nahranou v nových aranžích s kapelou a malým orchestrem. 

VIDEO: Katarína Knechtová je zdrogovaná láskou. Podle Katky Knechtová jsme všichni tak trochu feťáci. Foto: Jakub Gulyás

Předzvěstí nového alba je singl FEA, při jehož tvorbě Knechtovou inspirovaly chemické procesy, které se dějí v lidském těle, když jsme zamilovaní. "Název FEA je zkratka fenyletylaminu, což je hormon, který produkuje lidské tělo, když jsme zamilovaní. Působí jako droga, protože svým složením připomíná opiáty, a tak se i chová. Takže jsme všichni vlastně 'feťáci'," vysvětluje slovenská hudebnice. 

RECENZE: Katarína Knechtová ví, jak vyzrát na písničky o lásce

Písničku prý napsala ve čtyři ráno, když nemohla spát. "Narazila jsem na článek o chemii v lidském tělo a to mě inspirovalo," objasňuje své pohnutky Katarína, která je autorkou hudby i textu. Píseň bude sice na jejím novém albu Premeny, ale v roli bonus tracku, protože se od ostatních liší. Album totiž vzniklo ve speciálních aranžích pro kapelu a malý orchestr.

vložte odkaz, text nemažte

V listopadu Knechtová vyrazí na pokračování turné Prežijú len milenci, které zavítá celkem do pěti slovenských měst: Bratislavy, Prešova, Martina, Popradu a Trenčína. 

Témata: Katarína Knechtová, FEA, Prameny, Prežijú len milenci

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít