VIDEO: Kdo má mozek z banánu? Die Antwoord vypustili první videoklip k nové desce!

Vydáno 04.09.2016 | autor: redakce

Sex, drogy a zef! To by mohl být podtitul zatím posledního audiovizuálního díla z dílny Die Antwoord. Sedmiminutový videoklip Banana Brain je opravdovým uměleckým dílem, od kamery přes střih až po dekorace stojí za zhlédnutí.

VIDEO: Kdo má mozek z banánu? Die Antwoord vypustili první videoklip k nové desce! Die Antwoord jsou známí svou výstředností

Hlavní role opět připadla ujeté zpěvačce Yolandi Visser. Ve videoklipu hraje slušné děvče, které žije ve vilové čtvrti se svými křesťansky založenými rodiči. Ti se ve videoklipu jeví jako vyznavači ortodoxní větve tohoto náboženství a Yolandi tak zná Die Antwoord jen z výšivky svojí maminky. "Jesus is die Antwoord" totiž v překladu znamená "odpověď je Ježíš".

LIVE: Twerk, vystrčený zadek a hutný zvuk: Die Antwoord potěšili Žluté lázně skvělou show!

Napadlo vás někdy, co slušná děvčata dělají po nocích? A jaké mají spodní prádlo? Yolandi neváhá přiotrávit svoje rodiče, aby se s Ninjou vydala na divokou párty, kde nechybí vůbec nic: hlasitá hudba, rychlá auta, drogy ani zbraně. Blonďatá zpěvačka v panenkovských bílých šatech tam na první pohled působí nepatřičně, na druhý si to ale náramně užívá. Striptýz, divoký tanec i polibek s krásnou brunetkou.

vložte odkaz, text nemažte

Jejím průvodcem v novém světě je, jak jinak, Ninja, který má z neznámého důvodu místo obou nohou protézy. V momentě, kdy se polonahá Yolandi zblázní, jí také zachrání a doslova přetvoří do podoby, ve které ji známe dnes. Čepice v barvách banánové slupky je tak už jen třešničkou na dortu.

"Mladá dívka se potají vydá na párty s divným rap-rave rváčem a zažije tu nejhorší / nejlepší noc v životě." Takhle popisuje nový videoklip frontman kapely Ninja, zatímco si fanoušci jeho sledováním krátí čekání na novou desku. Ta ponese název Mount Ninji and Da Nice Time Kid a její vydání je ohlášeno na 16. září.

text: Hedvika Pajerová, foto: promo foto a David Webr

Témata: Die Antwoord, Yolandi, Ninja, videoklip, nová deska

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít