VIDEO: Když přidáte ke scéně z posledního dílu Hry o trůny Metalliku, konečně funguje skvěle!

Vydáno 17.05.2019 | autor: Aleš Harazim

Předně bychom rádi řekli, že pokud jste neviděli poslední díl Hry o trůny a zajímá vás celá závěrečná série, nejspíš byste se na následující video neměli vůbec dívat. Jinak vítejte. Protože s Metallikou je ten seriál mnohem lepší.

VIDEO: Když přidáte ke scéně z posledního dílu Hry o trůny Metalliku, konečně funguje skvěle! VIDEO: Když přidáte ke scéně z posledního dílu Hry o trůny Metalliku, konečně funguje skvěle!

Jste fanoušci seriálu Hra o trůny? Samozřejmě že jste, kdo by nebyl. Možná jste také jedni z těch, kteří nejsou příliš spokojení s poslední řadou. A není se co divit. Postavy se chovají občas dost nelogicky, příliš rozumu nepobral ani děj. Ale minimálně je na posledních dílech vidět, do čeho šly všechny ty peníze. Například útok Daenerys Targaryen se svým drakem na Královo přístaviště byla docela skvostná podívaná.

Fenomén Hra o trůny: TOP 10 nejlepších coververzí skladeb ze seriálu, přispěli Sigur Rós i Lindsey Stirling

Víte ale, že to všechno mohlo působit ještě velkolepěji a epičtěji? Mohlo.

YouTuber Danny Peck se nám rozhodl ukázat, jak by ta scéna vypadala, kdyby při ní hrál song For Whom The Bell Tolls od Metalliky. Nutno uznat, že všechno to funguje mnohem lépe. Jen se podívejte.

Kdyby vám to nestačilo, jeden uživatel Redditu zase zkusil přidat Hells Bells od AC/DC a to zní takhle.

Všechno takové lepší, že?

Text: Aleš Harazim

Témata: Hra o trůny, Game of Thrones, Metallica, AC/DC

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít