VIDEO: Kesha je po soudním sporu s Dr. Lukem zpět. K nové desce Rainbow ji inspirovalo i UFO

Vydáno 10.07.2017 | autor: Josef Martínek

Zpěvačka Kesha vydala poslední desku před pěti lety, poté jí v dalším nahrávání bránil vyhrocený soudní spor s producentem Dr. Lukem, kterého obvinila ze znásilnění a dlouhodobého psychického i fyzického týrání. Od soudu však neodešla vítězně. Nyní představuje nový singl Praying, který bude 11. srpna následovat album Rainbow. 

VIDEO: Kesha je po soudním sporu s Dr. Lukem zpět. K nové desce Rainbow ji inspirovalo i UFO VIDEO: Kesha je po soudním sporu s Dr. Lukem zpět. K nové desce Rainbow ji inspirovalo i UFO

Píseň Praying fanoušky Keshy určitě překvapí. Zpěvačka totiž v minulosti spoléhala na roztančený elektropop v lascivním obalu, zato novinka je čistá balada, kterou prostupují emoce skrz naskrz. Působivý videoklip, o jehož režii se postaral věhlasný režisér Jonas Åkerlund, zaujme prolínáním barevných záběrů s těmi černobílými. 

Soud rozhodl: Kesha musí nadále pracovat s Dr. Lukem, který ji údajně sexuálně zneužíval

"Vím, že mě moji fanoušci, moje zvířata ani moje rodina nikdy neopustili. Ale když jste v depresi - opravdové depresi - máte pocit, že nejste nic. Dokonce ani moje kočky, které ležely vedle mě v mých nejtemnějších hodinách, mi nemohly přinést světlo. To jsou chvíle, kdy se i ti nejotrlejší z nás musí obrátit na něco jiného, než sami k sobě - obracíme se k modlitbě," přibližuje vznik nového singlu. 

sem vlož nadpis odkazu

Desku Rainbow vydá Kesha 11. srpna a jedním ze zdrojů inspirace prý byl neobvyklý úkaz, který spatřila na obloze. "Byla jsem v Joshua Tree, zcela střízlivá. Podívala jsem se na oblohu a byla tam spousta kosmických lodí. Přísahám bohu, že jich tam bylo pět až sedm, nevím, proč jsem si to nevyfotila. Jenom jsem se dívala, seděla na kameni a říkala si: 'Co to sakra je'?" překvapila interpretka v talk show Zacha Sanga. Také dodala, že jedna z písní na desce se bude symbolicky jmenovat Spaceship

Témata: Kesha, Praying, Rainbow, Dr. Luke

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít