VIDEO: Komu je to jedno? Mydy Rabycad si z Berlína přivezli videoklip I Don't Care!

Vydáno 22.04.2017 | autor: Hedvika Pajerová

Natáčení v jednom z nejlepších studií na světě, produkce hostujícího bubeníka Tomáše Konůpky, Vladimír Jedlička za kamerou a zpěvačka Žofie Dařbujánová v hlavní roli. To je zaručený recept na úspěch a nový videoklip I Don't Care Mydy Rabycad.

VIDEO: Komu je to jedno? Mydy Rabycad si z Berlína přivezli videoklip I Don't Care! Komu je to jedno? Mydy Rabycad si z Berlína přivážejí videoklip I Don't Care!

Hudební studia, která na vybraných místech po celém světě zbudovala značka Red Bull, se v současnosti řadí k těm nejlepším. Jsou nejen nadesignována potřebám hudebníků a vybavena špičkovou technikou, ale často mají zajímavou historii. V tom berlínském nahrávali například Tokio Hotel.

BLOG: Mydy Rabycad o nahrávání v Red Bull Studios v Berlíně: Byl to neuvěřitelný pocit!

Česká čtveřice Mydy Rabycad v Berlíně strávila několik slunečných dní v listopadu loňského roku. Kromě singlu I Don't Care natočili ještě skladby Rise Up a Sensation. Čas strávený v Berlíně se rozhodli využít na maximum, vzali s sebou režiséra Vladimíra Jedličku a osmimilimetrovou kameru. Díky ní vznikla spousta melancholických retro záběrů podtrhujících náladu skladby. Natáčelo se nejen přímo při nahrávání a v interiéru studia, ale i v okolní čtvrti Kreuzberg.

vložte odkaz, text nemažteStylově a vizuálně unikátní Mydy Rabycad se těší stále větší oblibě nejen v České republice, ale i v zahraničí. Na jaře vystoupí na celé řadě Majálesů, nebude chybět Praha, Brno ani Plzeň, podívají se ale i do zahraničí. Po loňské zkušenosti z hraní na jednom z nejznámějších evropských festivalů Glastonbury se letos podívají na tři festivaly do Kanady a USA.

Témata: Mydy Rabycad, Žofie Dařbujánová, I Don't Care, Red Bull Studios

4,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bratři Ebenové v lomu Velká Amerika
zavřít