VIDEO: Korn se vrací ke kořenům. Mají gotický klip a na nové desce hostuje Corey Taylor ze Slipknot

Vydáno 22.07.2016 | autor: redakce

Jedna z nejžádanějších metalových kapel Korn chystá na říjen svou dvanáctou studiovou desku. Podle slov hudebníků se do jisté míry bude jednat o návrat ke kořenům a jejich nejintenzivnější album posledních deseti let. 

VIDEO: Korn se vrací ke kořenům. Mají gotický klip a na nové desce hostuje Corey Taylor ze Slipknot Korn hráli v červnu na Aerodrome festivalu. Foto: Jiří Staněk

Korn napínali fanoušky s novým materiálem tři roky, ale 21. října čekání skončí. Album The Serenity Of Suffering vznikalo v produkci Nicka Raskulinecze (Foo Fighters nebo Deftones). "Mám pocit, že v tom je náš typický zvuk a vibrace, ale zachytili jsme tu i intenzitu, kterou Korn od začátku měli. Je to naše nejintenzivnější a nejenergičtější album za posledních deset let," nešetří optimismem kytarista Brian "Head" Welch. Hostem desky bude i sám Corey Taylor ze Slipknot

LIVE: Halový Aerodrome festival: Korn předvedli nářez, Bring Me The Horizon vizuální show

Pozvánkou k poslechu alba je singl a videoklip Rotting In Vain, který je prošpikován gotickými prvky a dostatečným množstvím neurvalosti a hnusu. Ve snímku si zahrál i herec Tommy Flanagan, známý například ze seriálu Sons of Anarchy (Zákon gangu). 

vložte odkaz, text nemažte

Kalifornští metalisté se dali dohromady v roce 1993 a od té doby se vypracovali mezi absolutní špičku svého žánru. V Česku jsme je viděli nedávno. V červnu byli hlavní hvězdou halového Aerodrome festivalu v Praze. 

Témata: Korn, Nick Raskulinecz, Foo Fighters, Deftones, Corey Taylor, Slipknot, Aerodrome festival, metal

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít