VIDEO: Kryštof se v klipu Zůstaň tu se mnou oblékli do černobílé

Vydáno 16.11.2017 | autor: redakce

Kryštof natočili ve spolupráci s režisérkou Karin Babinskou poetický černobílý klip k písni Zůstaň tu se mnou. Píseň napsal Richard Krajčo na základě scénáře Babinské k připravovanému filmu Za sny, podle kterého v současnosti píše i stejnojmennou knihu. 

VIDEO: Kryštof se v klipu Zůstaň tu se mnou oblékli do černobílé VIDEO: Kryštof se v klipu Zůstaň tu se mnou oblékli do černobílé

"V klipu jsem nechtěla prozrazovat přesný děj příběhu, nechala jsem se tedy jen volně inspirovat emocemi, které jsou v něm obsažené," komentuje klip režisérka. "Ač prostředí vypadá na Irsko nebo Skotsko, natáčelo se nedaleko od Prahy," přibližuje prostředí Krajčo. Konkrétně se jedná o vrcholek v Modřince, který objevil producent Martin Šebík. Druhá lokace bylo vrakoviště v Berouně.

LIVE: Kryštof na Strahově - Nejpompéznější koncert české kapelyZůstaň tu se mnou pochází z aktuální, v červnu vydané převážně retrospektivní desky 25, na které se nachází ty největší hity, jako jsou Lolita, Rubikon, Atentát nebo Cesta doplněné o čtyři novinky. Jednou z nich je právě Zůstaň tu se mnou, kterou s kapelou v New Yorku natáčel producent Yaron Fuchs, jenž se podílel na předchozích albech Inzerát a Srdcebeat.

tz, jm

Témata: Kryštof, Zůstaň tu se mnou, 25

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít