VIDEO: Kryštof v novém klipu hledají břeh. Vrací se v něm do vyprodaných hal

Vydáno 19.01.2016 | autor: Josef Martínek

Bezmeznou euforii halových koncertů z loňského podzimu zachycuje nový videoklip skupiny Kryštof. Už třetí klip k loňskému multiplatinovému albu Srdcebeat vznikl ke skladbě Tak pojď hledat břeh. Podle vyjádření na Facebooku prý skupina pracuje i na záznamu pro DVD. 

VIDEO: Kryštof v novém klipu hledají břeh. Vrací se v něm do vyprodaných hal Kryštof na Srdcebeat tour vyprodal haly

Píseň Tak pojď hledat břeh patří k tomu nejlepšímu, co deska Srdcebeat obsahuje - dominují jí velké bubny, které prostupují celou nahrávkou, a zároveň je to jedna z nejergičtějších položek tracklistu. V klipu pochopitelně vidíme nadšení fanoušků, mohutné pódium i létající konfetky a balonky. Kromě toho dojde i na pozornosti Richarda Krajča směrem k posluchačům a také jeho let vyprodanými arénami. Vidělo ho celkem 90 tisíc návštěvníků.

TOP 10 nejlepších domácích alb roku 2015 podle redakce iREPORTu

Videoklip pořídil Leoš Brabec a jeho tým Primetime Video. "Halové turné Srdcebeat byl náš dosavadní koncertní vrchol a v klipu se podařilo zachytit tu velkou radost a euforii, která se přelévala od diváků na pódium a zpět. Snad to bude fungovat i letos, protože nás čeká rok plný koncertování," říká Richard Krajčo.

Kapela má již vyprodané koncerty i na tento rok. Vstupenky na jarní klubové turné zmizely závratnou rychlostí, stejně tak už se nedostanete na sérii Kryštof Kempů. Do července, kdy druhý ročník "rodinného festivalu" startuje, je přitom ještě hodně daleko.

Vyprodáno! Kryštof udali lístky na jarní turné za 24 hodin

Kryštof se chystá i na několik festivalů, konkrétně zavítají na Majálesy v Hradci Králové, Praze a Brně, Motorfest v Českých Budějovicích, Třebíč Open Air, Votvírák v Milovicích, Holešovskou regatu, Rychtář Fest v Hlinsku, Vysmáté léto v Kadani a Musicfest v Přeštěnicích.

Nově je také na streamovacích serverech typu Spotify a Deezer k poslechu album Srdcebeat, které všechen ten poprask způsobilo. 

 

text: Josef Martínek, foto: Čestmír Jíra

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít