VIDEO: Lady Gaga v ujetém klipu John Wayne střílí z podpatků

Vydáno 10.02.2017 | autor: Josef Martínek

Na nové desce Joanne se sice Lady Gaga prezentuje hlavně jako seriózní dáma, v klipu k třetímu singlu John Wayne se ale nečekaně odvázala a dala vzpomenout na éru, kdy byla vnímána jako královna všech provokatérek. 

VIDEO: Lady Gaga v ujetém klipu John Wayne střílí z podpatků Lady Gaga v ujetém klipu John Wayne střílí z podpatků

Pro vydání klipu si Lady Gaga nemohla vybrat příhodnější dobu, protože před pár dny zabodovala se svou ostře sledovanou poločasovou show v rámci Super Bowlu. Její třináctiminutové medley vidělo 117,5 milionu fanoušků, tedy druhý největší počet v historii. Následně se vyšvihla na čela hitparád a zájem o její hudbu narostl v Americe o více než tisíc procent. 

POST SCRIPTUM (77): Lady Gaga předvedla na Super Bowlu famózní show. Podle některých byla ale moc "tlustá"

Skladba John Wayne z říjnového alba Joanne na Super Bowlu nezazněla, klip však navazuje na předchozí snímky k tomuto albu - Perfect Illusion a Million Reasons. Gaga tím dovršuje klipovou trilogii. Tentokrát se však vrátila ke své ulítlosti, která jí před lety vynesla na piedestal popularity. Vrcholným momentem tříminutové zběsilé podívané je dozajista ten, kdy Gaga střílí ze svých podpatků. 

vložte odkaz, text nemažte

Zpšvačka před pár dny oznámila termíny turné k albu Joanne, Prahu však tentokrát vynechá. Nejblíže České republice bude 26. října v Berlíně. 

Témata: Lady Gaga, Joanne, Super Bowl, turné, koncerty

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít