VIDEO: Lenny není v novém klipu dramatická, ale nečekaně radostná

Vydáno 18.12.2015 | autor: Josef Martínek

Zvykli jste si, že Lenny je ta holka za piánem, co zpívá svým úžasným chraplákem srdceryvné balady? Pak vás možná nový videoklip Standing At The Corner Of Your Heart překvapí. Optimismus z něj totiž srší. 

VIDEO: Lenny není v novém klipu dramatická, ale nečekaně radostná Lenny zatím debutovou desku nevydala

Lenka Filipová mladší aka Lenny své fanoušky pořádně napíná. Poté, co v roce 2013 vydala dvě EP All My Love a Fighter, se totiž stále na trhu neobjevila její plnohodnotná deska. Ještě na jaře přitom věřila, že letos stoprocentně vyjde. Talentovaná zpěvačka a klavíristka ale i v prosinci mlčí, a tak je jasné, že na jedno z nejočekávanějších debutových alb na české scéně si ještě musíme počkat.

Kryštof roztloukl Srdcebeat v Ostravě: balónky, létající Richard Krajčo a velká show

Třeba ale své příznivce potěší aspoň novým klipem. V něm totiž melancholii a hloubku vyměnila za čirou radost. Písnička Standing At The Corner Of Your Heart je skočná roztleskávačka, co bude jistě skvěle fungovat na koncertech. Ve studiu se to v klipu hemží srdíčky, úsměvy i vtípky. Skoro jako by se Lenny vším tím veselím nakazila od kapely Kryštof na nedávném Srdcebeat Tour, kde byla v roli hosta.

Lenny je kromě svých pěveckých kvalit i zdatná autorka s osobitým rukopisem i vkusem, a navíc si kolem sebe buduje partu kvalitních spolupracovníku. Také proto je nový singl na poměry českého popu znovu výrazně nadprůměrný. I když v těch rozervaných baladách vyniknou její přednosti přece jen víc.

Josef Martínek

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít