VIDEO: Lenny už dobývá i Německo. Podívejte se na lyric video k remixu Hell.o, který míří do tamních rádií

Vydáno 09.06.2017 | autor: redakce

Lenny slaví další krok v kariéře na západoevropském hudebním trhu. Po zisku pěti cen Anděl (včetně jedné žánrové) podepsala globální smlouvu s německým Universalem, který ji bude zastupovat pro zahraniční aktivity. Vedle toho Lenny stále boduje v Itálii, kde tento týden vystoupila naživo na  Wind Music Awards 2017. Spolu s ní se představili např. Imagine Dragons nebo Clean Bandit.

VIDEO: Lenny už dobývá i Německo. Podívejte se na lyric video k remixu Hell.o, který míří do tamních rádií Lenny zcela ovládla letošní Ceny Anděl. Foto: Lucie Levá

"Je úžasné sledovat, co všechno může dokázat jedna jediná skladba, na které si dáte obzvlášť záležet. Do písničky Hell.o jsme společně s jejím spoluautorem Ondřejem Fiedlerem dali všechno a já mám velkou radost, že teď můžu sledovat její úspěšnou cestu nejen v Itálii," uvedla Lenny.

Lenny interview: Úspěch v zahraničí závisí na nastavení mysli

Do evropského rádiové éteru v těchto dnech vstoupí remix singlu Hell.o, na kterém spolu s Lenny spolupracovali američtí producenti a remixéři Fancy Cars. České stopa ale zůstane zachována v podobně lyric videa, za kterým stojí Matyáš Vorda z kapely Mandrage.

vložte odkaz, text nemažte

"Každá země si vyžaduje tak trochu osobní přístup, takže jsme se Německu rozhodli nabídnout remix od známých Fancy Cars. Jsem tak ráda, že cesta písničky může pokračovat i tam," dodává úspěšná skladatelka a písničkářka.

Videoklip k remixu Hell.o na sebe nenechá dlouho čekat. Lenny má již za sebou natáčení se zahraniční produkcí a v nejbližích dnech jej představí i na českém trhu.

tz, jm

Témata: Lenny, Hell.o, Hearts

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít