VIDEO: Lenny zpívá v singlu Enemy o soupeření v hudební branži

Vydáno 20.04.2018 | autor: redakce

Lenny představuje první ochutnávku z připravovaného druhého alba. Píseň s názvem Enemy, která má dnes premiéru i na evropském hudebním trhu, zachycuje její pohled na současný zábavní průmysl. Skladbu doprovází její zatím nejvýpravnější videoklip, který vznikal pod česko-německo-litevskou taktovkou. Kromě toho zpěvačka ohlásila sérii čtyř vlastních vystoupení, včetně koncertní premiéry v pražském Forum Karlín.

VIDEO: Lenny zpívá v singlu Enemy o soupeření v hudební branži VIDEO: Lenny zpívá v singlu Enemy o soupeření v hudební branži

"Věřím, že zrovna Enemy je typ písně, za kterou si každý lehce dosadí svůj vlastní příběh. Já sama vnímám její význam jako výpověď o zbytečném soupeření v hudební branži, o egu a celkově o mém pocitu, že je zpravidla v entertainmentu větší poptávka po prototypu bezchybné hvězdy nežli autentického člověka," vysvětluje Lenny.

VIDEOROZHOVOR: Lenny - Žebřík je dobrej rock'n'roll!

Píseň Enemy vznikla v tandemu s producentem Ondřejem Fiedlerem, který stojí za úspěšným albem Hearts včetně evropského hitu Hell.o. Zpěvačka, která v loňském roce podepsala globální smlouvu s německým Universal Music, song natáčela v bratislavském Pulp Studiu s pomocí mladých hudebních inženýrů z Anglie.

Točilo se během jarních měsíců v Praze pod vedením litevského režiséra Pavla Trebukhina a 68 pictures. Celý štáb včetně Lenny během mrazivé noci, kdy teploty dosahovaly -20 stupňů, natáčel venkovní scény v pražských ulicích. "Začínám si myslet, že mám štěstí na natáčení v extrémních podmínkách," vzpomíná s úsměvem Lenny a dodává: "Finální scény klipu byly točeny venku v největších únorových mrazech. Na druhou stranu mám šťastnou ruku na výběr týmu kolem sebe. Je to poprvé, co jsem natáčela s kombinovaným týmem: Česko x Litva x Německo a všichni byli úžasní za všech okolností."

Spolu s novým singlem Lenny oznámila čtyři samostatné české koncerty. Premiérově se představí v pražském Forum Karlín. Vstupenky jdou do prodeje právě dnes se zmíněným vydáním singlu. 

Lenny TOUR 2018:
24. 11. 2018 Hradec Králové - Denoche
27. 11. 2018 Ostrava – Brick House
28. 11. 2018 Brno -  Sono Centrum
1. 12. 2018 Praha – Forum Karlín

tz, jm

Témata:  Lenny, Enemy, Hearts

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít