VIDEO: Léto, světelné efekty a hit. Rihanna a Calvin Harris útočí

Vydáno 18.06.2016 | autor: Pavel Vičar

Calvin Harris měl poslední velký hit s Ellie Goulding, a tak bylo na čase to změnit. Pro letošní léto se rozhodl spojit s Rihannou. Už dvě jejich spolupráce byly úspěšné, tak tedy do třetice všeho dobrého! Novinka This Is What You Came For hitové ambice rozhodně má. 

VIDEO: Léto, světelné efekty a hit. Rihanna a Calvin Harris útočí Rihanna s Calvinem Harrisem touží po letním hitu

V létě vznikají vždy ty největší hity. Lidé se chtějí bavit, užívat si pohody, slunce, moře a dobré hudby. To moc dobře ví i Calvin Harris, který se v hudebním průmyslu pohybuje již spoustu let. Pro letošní rok sáhnul po osvědčeném modelu: Zpěvačka, jednoduchý popěvek a na hit je zaděláno. Tentokrát společně s Rihannou, která dokáže udělat hit téměř z čehokoliv. 

AUDIO: Calvin Harris a Rihanna zřejmě letošní léto neovládnou

Spolupráce Calvina s barbadoskou kráskou není žádnou novinkou, DJ pomáhal zpěvačce před lety a výsledkem byl celosvětový megahit We Found Love, tak proč se do toho nepustit znovu? RiRi je ve většině případů sázkou na jistotu, a to i po poslední nehitové desce Anti. Jejich spolupráce funguje na výbornou, hned po pár vteřinách budete chtít tančit a melodii jen tak nedostanete z hlavy. A tak má hit znít. 

vložte odkaz, text nemažte

Video i přesto, že nepřináší nic nového a převratného, rozhodně ostudu neudělá. Záběry na tancující (překvapivě oblečenou) Rihannu nikoho nepohorší a společně se světelnými efekty tvoří skvělý celek. Společně s videoklipem má singl This Is What You Came For velkou šanci dobýt nejednu hitparádu. 

Témata: Calvin Harris, Rihanna, letní hit, hudba

4,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bratři Ebenové v lomu Velká Amerika
zavřít