VIDEO: Lexaurin, postinor, neurol, ibuprofen! Barbora Poláková líčí problémy dnešní Generace

Vydáno 17.06.2016 | autor: Pavel Vičar

Z Báry Polákové se stal za poslední měsíce doslova fenomén, hlavně díky velehitu Nafrněná. S ním se podívala na první příčky hitparád a na podzim loňského roku přišla s debutovou deskou. Nyní představuje novinku Generace a opět se trefila do černého. 

VIDEO: Lexaurin, postinor, neurol, ibuprofen! Barbora Poláková líčí problémy dnešní Generace Barbora Poláková na křtu svého debutového alba. Foto: Tomáš Klíma

Když o sobě dala dříve jen herečka Bára Poláková vědět na hudením poli, našla se velká spousta kritiků. Ale ona to nevzdala a dál si šla svoji cestou. Když vydala singl Nafrněná, všechny zlé jazyky umlčela. Po vydání debutového alba je jasné, že už s ní musíme počítat - koneckonců, zabodovala i v anketách Žebřík a Anděl. 

Barbora Poláková křtila své první album a dostala Zlatou desku

Na eponymním albu nenajdete mnoho písní podobných Nafrněné, ale i tak jsou to silné písně. Jelikož se Barbora rozhodla kout železo, dokud je žhavé, představuje se s novým singlem. Tentokrát došlo na na otvírák celé desky s názvem Generace. A opět se jedná o skvělou volbu.

vložte odkaz, text nemažte

Není to balada, jak by se mohlo zpočátku zdát. Píseň s jednoduchým, ale výstižným textem se vám rychle dostane do hlavy a při opakovaném poslechu si budete zpívat společně se zpěvačkou. Doprovodné video je sice jednoduché a Barbora si na pomoc přizvala své kamarády, ale i tak vznikl zajimavý koncept, který skvěle koresponduje s textem. Herečka/zpěvačka opět dokázala, že na naši scénu patří.

Klip je navíc jen první částí unikátního konceptu, v jehož rámci se jeho dalších pěti verzí zhostí pět střihačů různých generací! "Natočilo se téměř sedm hodin materiálu a bylo nám líto ho vyhodit. Několikrát se stalo, že výstup jednoho nebo dvou lidí byl tak vtipný nebo zajímavý a přesný, že by vystačil na celý klip. Pak už na tu myšlenku skvěle navázal koncept různých generací střihačů. Moc se těším na to, jak stejný materiál zpracují různé oči, různé povahy, různé zkušenosti jednotlivých střihačů," vysvětluje Poláková

Témata: Barbora Poláková, Generace, Jan P. Muchow

5,00

čtenáři

hlasuj
zavřít