VIDEO: Lollipop-punková kapela Maniac natočila po úspěšném tracku Čapí i rasistický videoklip. Ten navazuje na původní příběh

Vydáno 07.11.2016 | autor: Nicola Bernard

Pražská tzv. lollipop-punková kapela Maniac vydává po úspěšném tracku a klipu Čapí další videoklip, tentokrát ke kontroverznímu songu Rasistická! Ten je zároveň volným pokračováním předchozího snímku. 

VIDEO: Lollipop-punková kapela Maniac natočila po úspěšném tracku Čapí i rasistický videoklip. Ten navazuje na původní příběh VIDEO: Lollipop-punková kapela Maniac natočila po úspěšném tracku Čapí i rasistický videoklip. Ten navazuje na původní příběh

"Po klipu Čapí, kdy se hlavní hrdina - čáp ztratil, zdunil a přinesl černé dítě bílému páru rodičů, nás napadl další příběh. Zase je v roli menšina, ta tentokrát ale roznáší nebezpečný virus! Hehe. Ale nejsme žádný rasisti - naopak. Nemáme rádi jakékoliv rozdělování lidí podle barvy kůže. Máme prostě jen rádi typický černý humor," prozrazuje zpěvák kapely Jiří Bareš. "Obrovské díky patří Vincovi a Ondrovi z KHfilmin', a také všem hercům. Neskutečně jsme si to užili," dodává. 

Kapela si za dobu svého účinkování na scéně "vybojovala" osobitý přístup fanoušků. To především díky souznění s nimi a jejich stylu hraní. Co se obou již zmiňovaných videoklipů týče, fanoušci Maniacu ihned poznají, o jakou kapelu jde. Tahle čtveřice totiž vyniká svým "crazy" stylem, který se odvíjí nejen od jejich stylu oblékání, ale i ve vystupování a klipech jako takových. Právě díky těmto přednostem se stávají pražští Maniaci čím dál oblíbenějšími. Ostatně ten zmiňovaný "crazy" styl posuďte sami.

Obě písně najdete i na jejich nejnovějším albu ČAPÍ (2016), které kapela pokřtí 1.12. v Bontonlandu na Václavském náměstí.

Témata: Maniac, lollipop-punk, Čapí, Rasistická, videoklip

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít