VIDEO: Lucie Bílá jako Hana vzpomíná na své životní milníky

Vydáno 10.06.2016 | autor: Pavel Vičar

Lucie Bílá je fenomén. Jedni ji nesnáší, druzí milují, pravdou ovšem zůstává, že každá její deska má úspěch a drží si vysokou laťku. Poslední album pojmenované Hana přineslo změnu zvuku, ale zpěvačka si zachovala tvář. Konečně nastal čas představit první videoklip.

VIDEO: Lucie Bílá jako Hana vzpomíná na své životní milníky Lucie Bílá na křtu desky Hana. Foto: Jaroslav Noska

Vypadá to, že ať Lucie Bílá nazpívá cokoli, fanoušci to budou zbožňovat. Na posledním albu změnila tým spolupracovníků, a i když to mohlo skončit fiaskem, opak je pravdou. Deska Hana se zpěvačce povedla a Lucii vrátila zpět na vrchol. Klip k ní přitom představuje až nyní. 

RECENZE: Profesionálka Lucie Bílá se vrhla do víru současného popu, Hana doma vyráběla růžence

Volba padla na titulní píseň Hana, za kterou hudebně stojí Katarína Knechtová, a i když nezní jako masivní hit, svůj účel určitě splní. Zpěvačka se představuje ve své křehčí podobě a celá balada působí velmi emotivně. Bílá byla vždy v pomalejších písních skvělá a Hana je důkazem toho, že i po tolika letech na hudební scéně umí pořád překvapit. 

vložte odkaz, text nemažte

Video je velmi osobní. Točilo se na místech, která pro Lucii velmi znamenají - vezme nás tam, kde prožívala své dětství, uvidíte její milované Otvovice, zavzpomíná na své první vystoupení a dozvíme se i to, kde našla lásku ke svému povolání. Výsledek působí křehce, osobně a velmi emotivně. Lucie Bílá si dala s klipem záležet. Rozhodně se vyplatilo počkat. 

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít