VIDEO: Marek Ztracený má v klipu Karla Gotta, Lucii Bílou i Terezu Pergnerovou. Zavzpomínejte si na Léto 95

Vydáno 16.09.2017 | autor: Josef Martínek

V novém singlu Léto 95 se Marek Ztracený na chvíli vrací do svého dětství. Do klipu si proto pozval hvězdy devadesátých let i své kamarády z branže. 

VIDEO: Marek Ztracený má v klipu Karla Gotta, Lucii Bílou i Terezu Pergnerovou. Zavzpomínejte si na Léto 95 VIDEO: Marek Ztracený má v klipu Karla Gotta, Lucii Bílou i Terezu Pergnerovou. Zavzpomínejte si na Léto 95

Na dobu, kdy "z rádia hráli Kelly Family a mobily ještě nebyly" v klipu spolu se Ztraceným vzpomínají třeba Tereza Pergnerová, tehdejší hvězda Esa, dále i Lucie Bílá, Karel Gott, Miroslav Donutil, Dara Rolins, Lucie Borhyová, Matěj Ruppert, Kuba Ryba a další známé osobnosti. 

VIDEO: Marek Ztracený si v rádiovém hitu vytvořil Vlastní svět

Sám zpěvák si pochvaluje skvělou partu lidi, která se při natáčení sešla, atmosféra, jakou při vzniku klipu zažil, je podle něj neopakovatelná. Píseň by se měla objevit i na jeho chystaném albu, pro které už napsal přes padesát skladeb, z nichž bude nyní vybírat.

Už 27. listopadu čeká Marka Ztraceného jeho dosud největší koncert v pražském Foru Karlín. Oslaví jím 10 let od doby, co napsal svůj průlomový hit Ztrácíš. 

Témata: Marek Ztracený, Léto 95

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít