VIDEO: Mariah Carey posílá svému expříteli na rozloučenou striptýz. Už zase

Vydáno 08.02.2017 | autor: Pavel Vičar

Mariah Carey je zvláštní osobnost. Zpěvačka s vynikajícím hlasem zažila pád i velkolepý návrat na vrchol od té doby nějak neví co dál. Také novinka I Donť ukazuje, že Mariah má to nejlepší již za sebou.

VIDEO: Mariah Carey posílá svému expříteli na rozloučenou striptýz. Už zase Mariah Carey posílá svému ex na rozloučenou striptýz. Zase!

Měla to být největší oslava posledního dne roku 2016 s hlavní hvězdou v podobě Mariah Carey, ale nečekaně došlo k "technickým" problémům a z vystoupení se stal jeden velký trapas, kterým se bavil celý svět. Zpěvačka se stáhla do ústraní a teprve až se situace trochu uklidnila, přišla s novou hudbou. Sing I Donť, směrovaný expříteli, měl ale asi raději zůstat v šuplíku.

Mariah Carey si dá po silvestrovském fiasku pauzu od médií. Chystá se na turné s Lionelem Richie

Problém není ani tak ve skladbě samotné, ale v její zoufalé neoriginalitě. Žádný posun vpřed. Zpěvačka stojí stále na místě a tím, že si na pomoc přizve rapera YG, se zbytečně snaží vyrovnat svým mladším kolegyním. Je to škoda, protože tenhle singl rozhodně díru do světa neudělá a většina posluchačů možná ani nepozná, že se jedná o novou skladbu.

POST SCRIPTUM (73): Mariah Carey se stala obětí špatné produkce. Svět se směje jejímu silvestrovskému debaklu

vložte odkaz, text nemažte

Doprovodný vizuál není o moc lepší. Mariah se nám ukazuje jako laciná striptérka v mnoha odvážných modelech, které jsou ale spíše pro smích. Sex prodává, ale ne každému sluší. Navíc i videoklipy z posledních let jsou jeden jako druhý. Nahota, vyzývavé pózy, drsní rapeři a především luxus. Dříve na sobě mohla zpěvačka mít pytel a lidé ji i tak milovali. Snad se v budoucnu zase dočkáme i něčeho zajímavějšího.

Témata: Mariah Carey, I Don't, nový singl

2,00

čtenáři

hlasuj
zavřít