VIDEO: Markéta Irglová tahá ze šuplíku. Po 4 letech vydala klip We Are Good

Vydáno 04.01.2016 | autor: Josef Martínek

I když se aktuální deska Markéty Irglové, oscarové zpěvačky žijící momentálně na Islandu, jmenuje Muna, čerstvě zveřejněný videoklip pochází ještě z předchůdkyně. Irglová si totiž zavzpomínala na období sólového debutu Anar. Video k písni We Are Good bylo natočeno už v roce 2012, teprve nyní ale přišel čas ho zveřejnit. 

VIDEO: Markéta Irglová tahá ze šuplíku. Po 4 letech vydala klip We Are Good Markéta Irglová na fotografii k albu Muna z roku 2014

Markéta Irglová na Facebooku popřála fanouškům vše nejlepší do nového roku, který vnímá jako otevření nové kapitoly a příležitost k plnění našich cílů. Máme prý hledět vpřed, používat zdravý rozum a věřit ve své schopnosti, a pak se jistě všechna naše přání zhmotní.

Zrní a Markéta Irglová se spolčili ve filmu Poslední z Aporveru

Ke vzkazu připojila i novorční dárek v podobě videa We Are Good, které nás vrací v čase zpět do období její první desky Anar z roku 2011. "Video natočil v roce 2012 v Argentině můj dobrý přítel Alejandro Rojas. Zřejmě je konečně ten správný čas se o něj podělit," uvedla. 

V klipu Irglová nasává sílu přírody a oddává se světu pocitů a vjemů. Jde o příjemnou a nadčasovou vzpomínku na milou desku. Tu můžeme spolu s druhou řadovkou Muna jedině doporučit a těšit se na další novinky v Markétině podání. 

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít