VIDEO: Marpo & TroubleGang vypálili nový klip Na prach spálit

Vydáno 25.02.2020 | autor: redakce

Marpo & TroubleGang v novém videoklipu Na prach spálit vzkazují, že všechno je tak, jak se mělo stát. Už 13. března 2020 vystoupí na vyhlašování ankety Žebřík v plzeňském DEPO2015.

VIDEO: Marpo & TroubleGang vypálili nový klip Na prach spálit VIDEO: Marpo & TroubleGang vypálili nový klip Na prach spálit

Další skladba z alba DVA, jež dostala vizuální podobu, se jmenuje Na prach spálit„Celou dobu si jdeme vlastní cestou i přes spoustu rad, jak bychom měli znít, oblíkat se, nebo jakým směrem se vydat,“ popisuje Marpo téma skladby, která patří k jeho nejoblíbenějším z alba. To vyšlo loni v listopadu.

Režisérem klipu je Vasyliy Rusyn, který s pražským rapperem pracoval už na vizuálu ke skladbě Nejlepší. Výsledek podle něj dopadl skvěle, přestože se natáčení neobšelo bez komplikací. „Mapro chytil při návratu z USA hroznou chřipku a bylo na něm vidět, že není úplně fit. Nicméně před kamerou ze sebe vydal maximum,“ poodhaluje režisér.

Na prach spálit je zhudebněním nové cesty, k níž rapper v posledních letech inklinoval, tedy tvrdé rockové kytary, elektronické beaty a úderné texty.

Hudební ceny Žebřík odstartovaly! Výsledky ankety budou vyhlášeny 13. března v Plzni

V létě Marpa a jeho TroubleGang čeká největší koncert dosavadní kariéry, 27. června zahrají pod širým nebem v pražském SINOBO STADIUM. Už 13. března je ale můžete vidět v plzeňském DEPO2015, kde vedle nich vystoupí Monkey Business, Mňága a Žďorp, Michal Prokop s Framus Five či John Wolfhooker v rámci slavnostního udělování hudebních cen Žebřík.

Text: TZ

Témata: Marpo, Marpo & TroubleGang, videoklip, Na prach spálit

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít