VIDEO: Marpo vzpomíná na zesnulého otce v rakouských Alpách. Jako Lone Survivor

Vydáno 25.01.2016 | autor: redakce

"Tak to je život - buď to dáš, nebo si dá tebe". Marpo se v novém videoklipu Už nikdy snaží vypořádat se smrtí otce, Otakara Petřiny staršího, který zemřel loni v červenci. Jde zároveň o pozvánku na novou desku Lone Survivor, která vyjde 29. února. Krátce nato, 11. března, vystoupí Marpo na vyhlášení hudebních cen Žebřík v Plzni. 

VIDEO: Marpo vzpomíná na zesnulého otce v rakouských Alpách. Jako Lone Survivor Marpo jako Lone Survivor v rakouských Alpách

S emocemi Marpo v songu Už nikdy rozhodně nešetří. Zcela otevřeně vzpomíná na den, kdy zemřel jeho otec Ota Petřina, rovněž hudebník. "Máš další dítě na cestě a denně myslíš na to, že ho táta nikdy neuvidí, když se tě Emma ptá, kdy se vrátí děda Lála, a ty víš, že už se nikdy neobjeví," rapuje mimo jiného. Skladba má silnou atmosféru, kterou ještě dokresluje videoklip natočený v rakouských Alpách. Marpo v něm působí skutečně tak trochu jako Lone Survivor - přesně tak totiž pojmenoval svoji novou desku.

Nic nekončí! Marpo věří v tvrdou dřinu a hlad po úspěchu

Novinka vyjde už 29. února a Marpo ji hned vzápětí představí návštěvníkům Žebříku. V pátek 11. března vystoupí v plzeňském areálu DEPO2015 vedle jmen, jako jsou Tata Bojs, Jelen, Kateřina Marie Tichá, No Name, Mydy Rabycad a další. Moderování se ujmou Tomáš Hanák a Barbora Poláková.

Marpo pokřtí novou desku v pražské Malé sportovní hale. Vystoupí i na Žebříku

Křest alba proběhne 22. února v pražské Malé sportovní hale. Bude se jednat o Marpův dosud největší koncert v kariéře. Také o něm jsme si s rapperem a bubeníkem Chinaski povídali před pár dny v obsáhlém rozhovoru, který zveřejníme již brzy. 

Josef Martínek

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít