VIDEO: Matěj Vávra zpívá poprvé v češtině. Nyní chystá v rodném jazyce celé EP

Vydáno 05.10.2017 | autor: redakce

Po singlovém debutu Homeless Song a loňském Welcome To My World se Matěj Vávra připomíná fanouškům novou písní Poď ke mně blíž. Zpěvák, který soutěžil v X-Factoru a nyní žije na Slovensku, tak představuje svůj první singl nazpívaný v češtině. 

VIDEO: Matěj Vávra zpívá poprvé v češtině. Nyní chystá v rodném jazyce celé EP VIDEO: Matěj Vávra zpívá poprvé v češtině. Nyní chystá v rodném jazyce celé EP

"Poď ke mně blíž je mým prvním singlem v češtině, nebude však určitě jediným, protože v hlavě už nosím nápady na další skladby," prozradil zpěvák, který si hudbu i text složil sál. "Výhodou češtiny je, že při poslechu písniček lidi textům víc rozumí. Další věc je ta, že výpovědní hodnota je opravdu silnější, když člověk tvoří ve svém rodném jazyce," vysvětluje. 

VIDEO: Monika Bagárová a Matěj Vávra se rozhodli Žít tu chvíli

V hudební vzpomínce na léto můžeme pozorovat příběh, ve kterém figuruje Vávra a žena, která ho okouzlia. Song navíc disponuje dynamickým dancehallovým beatem. Produkce se opět ujal Maiky Beatz. 

Režisérkou klipu je mladá slovenská umělkyně Structuram, pocházející z Piešťan, která má na kontě klipy pro Rytmuse, Daru Rolins či Laris Diam. Natáčelo se v jejím rodném městě s kromě zpěváka si ve videu zahrálo i několik modelek. 

"Do budoucna se můžete těšit na další české věci. Příští rok bych rád vydal EP a vzhledem ke svému současnému tvořivému období bude pravděpodobně celé nazpívané v češtině," láká Vávra. 

Témata: Matěj Vávra, Maiky Beatz

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít