VIDEO: Metallica hraje na koncertě song o Pokémonech

Vydáno 03.08.2016 | autor: redakce

Podlehla snad Metallica Pokémoní mánii? Přesně to nejspíš napadne fanoušky, kteří uvidí následující video. Kapela na něm hraje ústřední píseň slavného seriálu, jehož postavy jsou v posledních týdnech díky mobilní hře znovu v kurzu. Jenže někdy vás i vlastní oči klamou. 

VIDEO: Metallica hraje na koncertě song o Pokémonech Chytá snad i Metallica Pokémony?

Video, které se rychle stalo hitem internetu, je fiktivní. Vytvořil ho známý brazilský YouTuber Gabriel Salles, působí ale tak věrohodně, že řada diváků nejspíš montáž ani nepozná. Nakonec, proč by jedna z nejpopulárnějších metalových skupin nemohla hrát píseň o japonských animovaných postavičkách?

POST SCRIPTUM (56): Pokémoni se už chytají i na koncertech. Rihanna a spol. zuří

Nejedná se o první obdobné video, které Salles nachystal. Obvykle stylizuje mezinárodní hvězdy do role interpretů brazilských písní - "napálil" už fanoušky Adele, Adama Lamberta, Beyoncé či Bon Jovi. K jeho nejpopulárnějším videím patří to, na kterém metalisté Slipknot hrají hit Livin La Vida Loca Rickyho Martina. 

vložte odkaz, text nemažte

Pokémoním videem si mohou fanoušci alespoň krátit dlouhou chvíli. Na nové album Metalliky čekají už předlouhých osm let, což je nejdelší pauza mezi studiovými alby kapely. Nástupce desky Death Magnetic se však už údajně rodí ve studiu. 

Témata: Metallica, Pokémon, Pokémon Go, Adam Lambert, Adele, Slipknot, Ricky Martin, Beyoncé, Bon Jovi

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít