VIDEO: Michal Hrůza složil první píseň po návratu pro film Padesátka

Vydáno 25.11.2015 | autor: redakce

Po loňském vážném poranění v Ostravě už se Michal Hrůza zvládl úspěšně vrátit na pódia, nyní dokazuje, že neztratil nic ani ze svých autorských dovedností. Píseň Padesátka je určena pro stejnojmenný film režiséra Vojty Kotka, který bude mít premiéru letos o Vánocích.

VIDEO: Michal Hrůza složil první píseň po návratu pro film Padesátka Michal Hrůza natáčel videoklip Padesátka v tělocvičně

Videoklip z dílny Jakuba Štáfka nás zavádí do sportovního prostředí, film totiž odkazuje k dálkovým lyžařským běhům. Zpěvák se proto zavěsil na kruhy a i na členy jeho kapely čeká pořádná dřina, aby se na namáhavý závod připravili. 

LIVE: Michal Hrůza a Kapela Hrůzy dali v Třinci prostor ženám

Hrůza již mnohokrát potvrdil, že je schopen složit příjemnou popovou skladbu, která má rádiové ambice a zároveň se nepodbízí. Je taková i Padesátka, která přináší do jindy často vypjaté sportovní tématiky odlehčení a nadhled. 

Premiéra filmu je naplánována na 24. prosince, Padesátka má být poslední českou komedií roku 2015. Vojta Kotek ji jako režisér připravil podle scénáře Petra Kolečka a její děj se točí kolem rázovitých lidí z hor, jednoho běžkařského závodu a několika padesátek. Tvůrci slibují situační i konverzační humor, překvapivé zvraty i pověstný Cimrmanův vichr z hor.

Josef Martínek

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít