VIDEO: MIG 21 se s tím nepářou a vzkazují - Kalhotky si sundej!

Vydáno 12.11.2015 | autor: redakce

Podzimní turné MIG 21 pojmenované podle hitu z úspěšného CD Album Štěstí hejbe planetou se přehouplo do druhé poloviny. Při té příležitosti nadělila kapela především fanouškům nový videoklip. Vznikl k písničce Kalhotky si sundej.

VIDEO: MIG 21 se s tím nepářou a vzkazují - Kalhotky si sundej! MIG 21 na koncertě v Plzni 6. 11. 2015

"V době rychlých střihů jsme se uchýlili ke zpomaleným záběrům, které detailně pozorují emoce dívek a žen, které jsme vybírali během letošního léta,“ vysvětluje Honza Hladík. "Režie se ujal náš kamarád Jaroslav Fuit, který před lety natočil klip k písni Malotraktorem," dodává kapela. 

MIG 21 se vrátili do Plzně a vyprodali KD Peklo

Písnička Kalhotky si sundej tradičně na koncertech spouští nevídaný déšť spodního prádla od diváků bez rozdílu věku a pohlaví. "Kalhotky nám hažte dál!" vzkazují členové MIGu 21 a upřesňují následné využití. "Třídíme je podle barev, velikosti i kvality materiálu. Ty nejteplejší jsou okamžitě věnovány vybraným ženám v nouzi a z těch ostatních postupně vzniká artefakt s vysokou užitnou hodnotou, tedy kalhotkové odhlučnění naší zkušebny. Děkujeme."

Pro fanynky je také na koncertech připravena kolekce kalhotek "migovek", u nich kapela garantuje, že jsou "snadno obléknutelné i sundatelné".
MIGy ještě čekají koncerty ve Vamberku a Pardubicích a pak tři vystoupení v pražském Lucerna Music Baru.


 
Štěstí hejbe planetou - zbývající zastávky turné:
13.11. Vamberk – Městský klub Sokolovna
20.11. Pardubice – ABC Klub
24.11. Praha Lucerna Music Bar
25.11. Praha Lucerna Music Bar
26.11. Praha Lucerna Music Bar
12.12. Cheb – KC Svoboda

tz, jm, foto: Jana Braunová

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít