VIDEO: Mig 21 zjistili, že Svoboda není levná věc

Vydáno 24.10.2017 | autor: redakce

Těsně po volbách přicházejí MIG 21 s klipem symbolicky nazvaným Svoboda není levná věc. Jak je u kapely zvykem, i tentokrát se můžete těšit na nadsázku a humor. V listopadu vyrazí na turné. 

VIDEO: Mig 21 zjistili, že Svoboda není levná věc VIDEO: Mig 21 zjistili, že Svoboda není levná věc

"K natočení klipu k písni Svoboda není levná věc, jsme oslovili Viktora Tauše. Řekl, ať se ale připravíme na to, že rozhodně nebude točit žádnou videonástěnku o svobodě a ikonách bojujících za ni, k čemuž téma té písně na první dobrou svádí. Tak jsme dali Viktorovi svobodu. A tady je náš klip," říkají Mig 21.

MIG 21 interview: Čím prdlejší píseň, tím větší hit

A jak odpovídají na otázku, zda jsou spokojeni s výsledky voleb? "Nedivme se, málo jsme se angažovali. A to především v oblasti té nejluxusnější super top VIP zábavy. Málo jsme se houpali na oslíku, a často jsme si ani ve svém hotelovém apartmá nedopřáli tu pořádnou porci čokolády. Není totiž důležité umět jenom dostávat, člověk musí umět i brát! Svoboda není levná věc, ale od nás ji tady máte zdarma."

Turné MIG 21 Svoboda není levná věc začne 1. listopadu v brněnském klubu Fléda. V Praze proběhnou hned tři koncerty od 28. do 30. listopadu. Více se dozvíte na webu kapely.

tz, jm

Témata: Mig 21, Svoboda není levná věc

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít