VIDEO: Miro Žbirka se těší na koncerty s Marikou Gombitovou. Jeho nový klip je přitažlivý

Vydáno 09.04.2016 | autor: Josef Martínek

Skladbu Aká si prítažlivá zvolili fanoušci "nejpřitažlivější" písní z loňského alba MIRO. Nyní ji Miro Žbirka představuje také prostřednictvím povedeného klipu. Kromě toho se po boku Mariky Gombitové pilně připravuje na podzimní koncerty Road To Abbey Road. V České republice zahraje 16. září v Praze a o dva dny později v Ostravě. 

VIDEO: Miro Žbirka se těší na koncerty s Marikou Gombitovou. Jeho nový klip je přitažlivý Miro Žbirka a Marika Gombitová. Foto: Milan Krupčík

"Musím moc poděkovat všem, kteří se zapojili a hlasovali pro nejoblíbenější píseň z desky MIRO. Velmi si vážím jejich hlasů. Těším se, že jim i Marice zazpívám Aká si prítažlivá naživo během podzimních koncertů Road To Abbey Road 2016," říká Žbirka. 

Miro Žbirka a Marika Gombitová znovu spolu: Na podzim je čeká turné

Režisér David Žbirka pojal video netradičně  - ve stylu návratu vinylu. Nezasvěcený divák může mít pocit, že si ho pouští z VHS videokazety. Ve spojení s příjemně nenucenou popovou písničkou se jedná o odlehčenou a pohodovou podívanou. Níže můžete snímek zhlédnout i v anglické verzi. 

V Londýně bude v nejbližších týdnech zkoušet společné hraní pro sérii koncertů Road To Abbey Road 2016 kapela Mira Žbirky, která ho standardně doprovází: Honza Horáček, Honza Ponocný, Karel Heřman, Aleš Zenkl a britská sekce. Tu tvoří nejen Blair Cunningham (známý zejména z kapely Paula McCartneyho), ale také producent Abbey Road Rob Cass, Pearse MacIntyre. Zkrátka ti, jež se podíleli na vzniku alba MIRO.

tz, jm, foto: Milan Krupčík

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít