VIDEO: Mňága a Žďorp a Mucha se znali sotva hodinu a už zakládali rodinu

Vydáno 04.05.2017 | autor: Pavel Vičar

Mňága a Žďorp slaví třicet let na scéně a nedávno vydala velmi povedenou desku Třínohý pes, která opět potvrdila, že ani po letech neztrácí nic ze svých kvalit. Po prvním videoklipu přichází další, tentokrát ve spolupráci se zpěvačkou Muchou. Je k písni Znali se stova hodinu.

VIDEO: Mňága a Žďorp a Mucha se znali sotva hodinu a už zakládali rodinu VIDEO: Mňága a Žďorp a Mucha se znali sotva hodinu!

Novinka se řadí mezi nejtvrdší skladby z repertoáru kapely, ale její klasický rukopis poznají fanoušci téměř okamžitě. Nejvíce prostoru dostaly samozřejmě kytary, ale saxofon nechybí ani v téhle skladbě. Největším překvapením je ale zpěv, tady možná lépe řečeno křik, Petra Fialy a Nikoly Muchy, kteří jsou skvěle sladění. Možná je pro fanoušky toto spojení lehce šokující, ale alespoň dokazuje, že kapela dokáže i po třiceti letech překvapit.

Festival Krásný ztráty Live obsadí Konopiště, zahrají Mňága a Žďorp, Michal Pavlíček nebo Visací zámek

vložte odkaz, text nemažte

Videoklip na první pohled nepřináší mnoho invence, kapela v něm hraje na pódiu, ale jak se nakonec ukáže, je v něm mnoho zajímavých artefaktů, včetně velkého nafukovacího srdce. V neposlední řadě oceňme taky množství stříhů. Video díky tomu nepůsobí obyčejně a nudně.

foto: promo, Petr Tibi (koncert)

Témata: Mňága a Žďorp, Petr Fiala, Třínohý pes, Mucha, Znali se sotva hodinu

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít