VIDEO: Mr. Elastik hledá v novém videoklipu sníh. Podívejte se v premiéře

Vydáno 26.01.2016 | autor: redakce

Electroswingový Mr. Elastik představuje svůj nový videoklip. Snímek Snowman se odehrává v retro kulisách a hledá se v něm sníh. Hlavní roli sněhuláka si vystřihl moderátor Tomáš Kraus. Klip bude pokřtěn bude 27. ledna v plzeňském Anděl Cafe.

VIDEO: Mr. Elastik hledá v novém videoklipu sníh. Podívejte se v premiéře Hlavním hrdinou nového klipu Mr. Elastik je Snowman

Jak už napovídá název, nosným tématem nového klipu je sníh, kterého se Snowmanovi moc nedostává. Všechno má ale nějaké řešení. Jak si nakonec hlavní hrdina, jehož ztvárnil moderátor Tomáš Kraus, poradil? Podívejte se na video a třeba si u toho i zatančete.

Mr. Elastik na české scéně působí teprve od roku 2014. Přesto už uskupení  kolem Marcela "Mersího"Marka, mimo jiné zpěváka kapely Děda Mládek Illegal Band, vydalo dva singly. Píseň Anakonda Bomba již fanoušci znají. Nyní se křtu se vším všudy dočká i druhý singl Snowman. Po středečním křtu se Mr. Elastik představí v sobotu v pražském Jazz Docku.

Rock DJ (1.): Mersí alias Mr. Elastik

Ve stejný večer, tedy 27. ledna v plzeňském Andělu, pokřtí svůj nový videoklip i Homer Street. Ti pod současným názvem hrají od roku 2000, pod jinými jmény ještě mnohem déle. Video k písni Jednoduchej je příslibem postupného oživení koncertní aktivity kapely, která v posledních letech zůstávala spíše mimo pódia.

tz, jm

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít