VIDEO: Mydy Rabycad mají nový videoklip. Zvou jím na velkolepou show ve Foru Karlín

Vydáno 18.11.2019 | autor: redakce

Hektický kolotoč příprav kapely Mydy Rabycad na jejich zatím největší a nejnáročnější show ve Foru Karlín, během které 22. listopadu pokřtí nové album NUMBERS, vrcholí. Jako pozvánku na tuto mimořádnou akci, kterou zároveň vykročí do nové tvůrčí etapy, právě zveřejnili klip k titulní písni.

VIDEO: Mydy Rabycad mají nový videoklip. Zvou jím na velkolepou show ve Foru Karlín VIDEO: Mydy Rabycad mají nový videoklip. Zvou jím na velkolepou show ve Foru Karlín

Dekadentní lokalita bývalého Discolandu Sylvie podtrhuje nejednoznačnost a napětí, které v písni Numbers najdeme. Je digitalizace a virtualizace našich životů ta správná cesta? Lze lidi a jejich vzájemné vztahy měřit jen počty lajků, sdílení a sledujících na sítích? Jsou digitální friends skuteční přátelé, pragmaticky kalkulující obchodníci s emocemi, nebo voyeuři? V klipu autorsko-produkčního tandemu Nino Zardalishvili & Oliver Beaujard z Bao-bab, najdete i tyto předzvěsti nové dospělejší etapy, na kterou se kapela s albem NUMBERS během karlínské show chystá vydat. Na koncertě vystoupí i vynikající legendární N.O.H.A. a Mydy Rabycad na pódiu podpoří dechová sekce kapely Circus Brothers, takže bude na co koukat i na co tančit.

BLOG: Přípravy na křest nového alba Mydy Rabycad ve Foru Karlín uchem a okem manažera a zvukaře Petra Blažka

Na albu NUMBERS, které vyslali Mydy Rabycad před pár týdny do světa, najdeme nejen další muzikantský posun, ale posluchači ocení jistě i pohled kapely na stávající realitu, kdy už hudba dávno není jen o kvalitních písničkách, ale i o neustálé sebeprezentaci. V osmi písních na něm analyzují dobu, ve které se úspěch umělců měří na základě počtu palečků a srdíček na sociálních sítích a společenský status definuje cifra a počet nul na bankovním účtu. „S deskou NUMBERS přichází nová kapitola téhle kapely. Od poslední desky se v nás nahromadila spousta emocí a poznatků a zjistili jsme, že chceme dělat věci jinak, než tomu doposud bylo. Album je tedy krokem jiným směrem víc, než tomu bylo kdy dřív,” říká producent a klávesista Nèro Scartch. Tuto změnu potvrdí i velkolepý koncert 22. listopadu ve Foru Karlín, na který chystá kapela pro fanoušky řadu novinek a překvapení. 

MFF Karlovy Vary je v polovině, návštěvníky bavili Mydy Rabycad, Tata Bojs i Katarzia

Dění v kapele a přípravy již teď mohou fanoušci sledovat na sociálních sítích, pomohou jim hashtagy #mydyveforu a #221119. Vstupenky na velký koncert Mydy Rabycad a křest nového alba NUMBERS stojí 480 Kč a jsou k mání v síti Goout. Více na www.mydyrabycad.cz nebo na FB události www.facebook.com/events/266477390668306/.

Text: TZ

Témata: Mydy Rabycad, Numbers, Forum Karlín, koncert, videoklip

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít