VIDEO: Nanosféra zpívá o naivitě. Láká na koncepční desku a křest do Rock Café

Vydáno 09.10.2017 | autor: redakce

Elektro-popová Nanosféra z Čáslavi v čele se zpěvačkou Žanet natočila své první album a pojala ho rovnou koncepčně. Nyní představuje videoklip Naivní a zve na křest do pražského Rock Café, který proběhne 10. října. 

VIDEO: Nanosféra zpívá o naivitě. Láká na koncepční desku a křest do Rock Café VIDEO: Nanosféra zpívá o naivitě. Láká na koncepční desku a křest do Rock Café

"CD jsme pojmenovali Pohledno. Je to zároveň název smyšlené planety, o které celý děj pojednává. Inspirovali jsme se vesmírným putováním Malého prince a Alenky do říše divů. Průvodní slovo namluvil známý dabér Alexej Pyško," řekl autor námětu Lukáš Dvořáček.

OBJEV: Nanosféra aneb když pop není nadávka (1/2013)

Kapela s albem navázala na úspěšnou spolupráci s producentem Tomášem Richterem z McRoi Music, se kterým pracovala již v minulosti např. na singlu Zimní večery. Jako první ochutnávku z alba Nanosféra vypustila singl Naivní, opatřený animovaným videoklipem.

"Dlouho jsme si zahrávali s myšlenkou koncepčního alba. Nyní se nám to konečně podařilo. V písni Naivní představujeme posluchačům hlavní hrdinku, která je bude celým příběhem provázet," dodal Dvořáček. Videoklip vytvořilo studio Kjoep @ Seamus .

Křest proběhne 10. října v pražském Rock Café, 13. října se kapela zastaví v kutnohorském klubu Česká 1 a 26. října v brněnské Melodce.

tz, jm

Témata: Nanosféra, Pohledno

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít