VIDEO: Nine Inch Nails se vracejí temným singlem, nové EP právě vychází!

Vydáno 23.12.2016 | autor: redakce

Těsně před Vánoci vydávají Nine Inch Nails své nové EP Not The Actual Events. Fanoušci ho dostanou jako dárek 23. prosince. Upoutávkou je čerstvě vydaný singl Burning Bright (Field On Fire), který potěší všechny vyznavače temnoty. 

VIDEO: Nine Inch Nails se vracejí temným singlem, nové EP právě vychází! Nine Inch Nails se vracejí temným singlem, nové EP právě vychází!

Nové EP obsahuje celkem 5 skladeb a podle Trenta Reznora je to "nepřátelská, docela neproniknutelná nahrávka, kterou jsme potřebovali udělat". Z původně zamýšleného dlouhohrajícího alba nakonec vzešlo EP, protože Nine Inch Nails usoudili, že je to správná délka pro vyprávění tohoto příběhu.

LIVE: Nine Inch Nails přivezli do Prahy mrazivě dokonalou show

Další specialitou, kterou kapela představuje, je 4LP podoba alba The Fragile z roku 1999. Obsahuje totiž neuvěřitelných 37 bonusů. Skupina prý postupně uvede do prodeje vinylové verze všech svých alb. 

vložte odkaz, text nemažte

Zatím poslední deska Nine Inch Nails nazvaná Hesitation Marks vyšla v roce 2013. Industriální rockeři s ní přijeli i do Prahy, kde v roce 2014 odehráli koncert v tehdy nově otevřeném Foru Karlín.

Témata: Nine Inch Nails, Trent Reznor, industriální rock, Not The Actual Events

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít