VIDEO: Nový Ed Sheeran potřetí, tentokrát s milostnou baladou

Vydáno 18.02.2017 | autor: Josef Martínek

Britský písničkář Ed Sheeran si prvními dvěma singly z nové desky Divide, která vyjde 3. března, už dostatečně řekl o pozornost. Na svou třetí řadovku ale láká dál, nově písní How Would You Feel (Pean). 

VIDEO: Nový Ed Sheeran potřetí, tentokrát s milostnou baladou Nový Ed Sheeran potřetí, tentokrát s milostnou baladou

Novinka je čistokrevná milostná balada, která jistě zasáhne nejedno dívčí srdce. Ed Sheeran ji na YouTube uvedl v živé interpretaci, ve streamovacích službách však najdete i její studiovou verzi. Především pak bude součástí alba Divide, které bude v prodeji 3. března a očekává se, že ihned zamíří na vrcholky hitparád. 

VIDEO: Ed Sheeran v Shape Of You boxuje s holkou. Do Česka tentokrát nepřijede

Sheeran zažívá neuvěřitelně úspěšné týdny. Už v éře minulé desky "x" mu někteří vzhledem k rostoucí popularitě začali říkat "Adele v kalhotech", a zdá se, že v tomto trendu bude pokračovat. V historických přehledech Spotify nyní Sheeran překonal další rekord. Žádný jiný interpret nenasbíral během měsíce více aktivních posluchačů než on - 40,9 milionu. Vymazal tak jen několik týdnů staré maximum, který si v prosinci připsal The Weeknd.

vložte odkaz, text nemažte

V dalších historických statistitách vymazal Justina Biebera, když popáté za sebou ovládl první dvě místa britské singlové hitparády. Dokázal to se songy Shape Of You a Castle On The Hill

Témata: Ed Sheeran, Divide, The Weeknd, Adele, Justin Bieber

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít