VIDEO: Nový singl Linkin Park je tady! Album One More Light vyjde v květnu

Vydáno 16.02.2017 | autor: redakce

Linkin Park přestali fanoušky napínat s informacemi o svém chystaném sedmém studiovém albu a prozradili, že novinku vydají 19. května. Bude se jmenovat One More Light a aktuálně z ní představili první singl Heavy. Nový repertoár představí naživo v Praze, 11. června budou hlavní hvězdou Aerodrome festivalu na letišti v Letňanech. 

VIDEO: Nový singl Linkin Park je tady! Album One More Light vyjde v květnu Nový singl Linkin Park je tady! Album One More Light vyjde v květnu

I když se nový singl jmenuje Heavy, jedná se o popový duet, ve kterém zpěvákovi Chesterovi sekunduje mladá zpěvačka Kiiara. Na song kapela lákala virální kampaní na sociálních sítích a prostřednictvím ukázek ze studia. Píseň doprovází lyric video, na regulérní klip si zatím fanoušci musí počkat.

Pět důvodů, proč vyrazit v červnu na Aerodrome festival: Linkin Park, Enter Shikari nebo Simple Plan

Album One More Light nahrávali Linkin Park od listopadu 2015 až do těchto dní, bude obsahovat deset písniček. Předchozí řadovka The Hunting Party vyšla v roce 2014 a přinesla syrový energický zvuk, proto bude možná popovější a uhlazenější poloha v novém singlu pro fanoušky překvapení. 

vložte odkaz, text nemažte

Linkin Park se po devíti letech v červnu vrátí do České republiky. V Letňanech budou 11. 6. hlavní hvězdou Aerodrome festivalu. Kromě nich se představí také Simple Plan, Royal Republic, Machine Gun Kelly nebo Enter Shikari.

Témata: Linkin Park, Heavy, One More Light, Aerodrome festival, koncerty

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít