VIDEO: O5 a Radeček jsou rádi ve Špindlu. Vydávají oficiální klip k titulní písni

Vydáno 02.01.2018 | autor: Lucie Šimůnková

Píseň kapely O5 a Radeček z filmu Špindl se na Nový rok dočkala svého vizuálního zpracování. V klipu k titulní písni filmu se objevují úryvky a stěžejní okamžiky ze snímku, který v kinech běží od 21. prosince.

VIDEO: O5 a Radeček jsou rádi ve Špindlu. Vydávají oficiální klip k titulní písni VIDEO: O5 a Radeček jsou rádi ve Špindlu. Vydávají oficiální klip k titulní písni

Nový singl Budu rád kapely O5 a Radeček se stala zároveň titulní písní českého filmového hitu Špindl. Horská komedie úspěšného režiséra Milana Cieslara vstoupila do kin těsně před Vánoci. Titulní skladba z dílny "Radečků" ve filmu zazní několikrát včetně závěrečných titulků, doprovází také filmové trailery.

LIVE: O5 a Radeček se na střeše dotkli pražského nebe

Kluci z O5 a Radeček sami žijí a tvoří v jesenických horách, snad i proto se poetika jejich hudby do filmu parádně hodí. Podmanivá rytmická balada Budu rád vznikala se stejným producentským týmem jako duet s Márií Čírovou Vloupám se.

A co dál? Nové singly a spolupráce

Kapela O5aRadeček se v poslední době nezastaví. Po jarním vyprodaném Turné na střechách a nabitém festivalovém létě kluci na konci předchozího roku dojeli charitativní klubové turné s kapelou UDG a písničkářem Pokáčem. Přes velkou koncertní vytíženost kapela nezanedbává ani práci na novém materiálu. Z kraje roku se chystá představit fanouškům nové singly a byla také přizvána ke spolupráci na velkém zábavném televizním pořadu, který se objeví na obrazovkách na jaře.

Témata: O5 a Radeček, UDG

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít