VIDEO: Ondřej Brzobohatý a Marta Jandová v novém klipu tvrdí - Je toho moc

Vydáno 22.12.2017 | autor: redakce

Ondřej Brzobohatý s Martou Jandovou natočili klip k duetu Je toho moc. Písnička, kterou napsal Brzobohatý pro své nové album Universum, je reakcí na současné dění, ve kterém nás média zahlcují více či méně nepodstatnými či strach vyvolávajícími informacemi. Řada z nich podle něj slouží především k manipulaci veřejností. 

VIDEO: Ondřej Brzobohatý a Marta Jandová v novém klipu tvrdí - Je toho moc VIDEO: Ondřej Brzobohatý a Marta Jandová v novém klipu tvrdí - Je toho moc

Fotograf, kameraman a režisér Benedikt Renč vtiskl klipu výrazné černobílé výtvarné pojetí, které dává vyniknout hudební dynamice i sžíravému textu písně, jež nabízí k zamyšlení témata, jako je politická a mediální manipulace, společenský diktát, ale i vnitřní strachy, s nimiž většina lidí dnes bojuje.

RECENZE: Ondřej Brzobohatý si i na desce Universum uchovává svůj rukopis

Brzobohatý k písni uvedl: "Lidé jsou vším už natolik zhypnotizovaní, že často zapomínají na zdravý rozum a v mnoha případech i na přirozenou lidskou slušnost. Jako by se zapomínalo, že máme svobodnou možnost si vybírat a volit podle sebe."

Druhé autorské album Universum Ondřeje G. Brzobohatého vyšlo na CD i v digitálních formátech v říjnu u vydavatelství Supraphon. Koncertní křest alba se uskuteční 28. února v Lucerna Music Baru.

tz, jm

Témata: Ondřej Brzobohatý, Marta Jandová, Universum, Je toho moc

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít