VIDEO: Optimistická Anna K. se ptá: Co mi za to dáš?

Vydáno 10.07.2017 | autor: Pavel Vičar

Aktuální deska Anny K. Světlo se opět setkala se silnou odezvou ze strany posluchačů. Po první vlaštovce v podobě singlu Vždycky se budeme znát přichází zpěvačka s novým videoklipem k optimisticky vyhlížející skladbě Co mi za to dáš.

VIDEO: Optimistická Anna K. se ptá: Co mi za to dáš? VIDEO: Optimistická Anna K. se ptá: Co mi za to dáš?

Anna K. patří dlouhodobě mezi nejoblíbejnější české zpěvačky. Deskou Světlo opět potvrdila své kvality a také překvapila pozitivnějším vyzněním svých písní. Nyní spatřil světlo světa dlouho avizovaný videoklip k výbornému singlu Co mi za to dáš.

RECENZE: Anna K. vpustila do svých výborných písní Světlo

Skladbu napsal Tomáš Vartecký, který na výsledném zvuku spolupracoval s Lukášem Pavlíkem a Janem P. Muchowem. Od prvních tonů je slyšet, že se jedná o další singl, protože písnička je od začátku chytlavá. Zpěvačka tu zní naprosto uvolněně a na své poměry až vesele - šup s tím do rádií. 

vložte odkaz, text nemažte

Videoklip, ve kterém se objeví i tanečníci, režíroval Martin Linhrat, natáčel se ve Zvolenském lese. "Video mělo původně několik scénářů a příprava trvala dlouhou dobu. Do prací nakonec zasáhly zprávy o mé nemoci, takže jsem řešila zda všechno nezastavit. Nakonec jsem se i přes nepříznívé zprávy rozhodla vytvořit s týmem klip, který bude působit optimisticky a svěže," dodala zpěvačka.

Teď už jen popřát zpěvačce hodně sil při boji, který ji čeká. Naplánované letní koncerty v žádném případ neruší, vidět ji tedy budete moci na putovním festivalu Hrady CZ nebo na Radbuza festu v Dobřanech 16. září. 

Témata: Anna K., Světlo, Co mi za to dáš

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít