VIDEO: Parodie Nafrněné pobavila i Barboru Polákovou

Vydáno 02.08.2016 | autor: redakce

Když se z písničky stane hit, přirozeně se rozthrne pytel s coververzemi, ale i parodiemi. Týká se to také singlu Nafrněná, jehož klipová parodie pobavila i samotnou interpretku. Barbora Poláková se s ní pochlubila na sociální síti. 

VIDEO: Parodie Nafrněné pobavila i Barboru Polákovou Hit Nafrněná má na YouTube mnohamilionovou sledovanost

"Ahoj, chceme se s vámi podělit o jedno video, které nás všechny fakt hodně pobavilo a jeho autoři jsou prostě borci! Dali si s ním tolik práce a výsledek je perfektní, parádně sestříhaný... no posuďte sami," přečetli si fanoušci na Facebooku Polákové. Video je přitom už pár měsíců staré, ale vzhledem k tomu, že obliba skladby neupadá a na svých koncertech ji hrají i někteří muzikantští kolegové, zůstává stále aktuální. 

LIVE: Barbora Poláková pokřtila desku s pokorou a osobitě

"Skladba není o nikom konkrétním. Je spíš o situacích, které všichni dobře známe. Něco vyzní jinak, než jak jste to myslel a je vám to pak líto. Nebo se k vám dostane něco, co o vás za vašimi zády někdo říká. A vy nevíte, odkud se to vzalo a proč. Ta píseň je vlastně jen komentování toho, čeho jsem si všimla, že dělá většina z nás. Včetně mě. A o tom, že by každý měl dát víc na svůj úsudek a ne na to, co se o kom říká. Tak nějak se víc starat o sebe než o druhý," řekla o hitu zpěvačka v rozhovoru

vložte odkaz, text nemažte

Píseň vyšla loni na bezejmenné debutové desce Polákové. Videoklip, v němž se objevila řada známých tváří, se setkal s virálním úspěchem a k dnešnímu dni má již téměř 17 milionů přehrání na YouTube. Barbora Poláková s Nafrněnou zabodovala i v hudebních cenách Žebřík a Anděl. 

Témata: Barbora Poláková, Nafrněná, parodie

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít