VIDEO: Pekař láká na nové album. Píseň Ještěžetě věnuje zamilovaným i těm, co lásku hledají

Vydáno 07.05.2018 | autor: Markéta Koloničná

Písničkář Pekař vydává píseň nazvanou Ještěžetě. Ta je zároveň předzvěstí nového alba, které plánuje vydat už po prázdninách. Předtím ho čeká nabitá festivalová sezóna. 

VIDEO: Pekař láká na nové album. Píseň Ještěžetě věnuje zamilovaným i těm, co lásku hledají VIDEO: Pekař láká na nové album. Píseň Ještěžetě věnuje zamilovaným i těm, co lásku hledají

V jubilejním, již desátém Pekařově klipu si tentokrát zahrála celá kapela, kromě Petra Štolby alias Pekaře i kytarista Lukáš Netík, bubeník Miloš Filip a basák Ondřej Soukup. Ten je jakožto kameraman a režisér podepsán pod všemi devíti předcházejícími písničkářovými klipy.

LIVE: Pekař si na pražském koncertě vystřihl Hříšný tanec

"Ještěžetě je obrazem nového vztahu se všemi klady i zápory, které běžně v životě prožíváme. Právě ony vztahové sinusoidy, které tak emotivně prožíváme, nás staví před mnohokrát nevyřčenou otázku, na kterou naleznete odpověď v refrénu: Ještě, že Tě mám!," popisuje skladbu Petr Štolba a dodává: "I to je důvod, proč píseň Ještěžetě vychází v květnu, měsíci lásky. Rád bych ji věnoval všem zamilovaným i těm, kteří lásku teprve hledají."

Pekaře nyní čeká nabitá festivalová sezóna, během které se objeví na mnoha místech po celé České republice. "Poslední dobou čerpám inspiraci z nádherného prostředí jižních Čech, což se ostatně odráží i v písni Ještěžetě. Těším se na festivaly, setkávání s lidmi, nová místa a možná taky na inspiraci pro další písničky, které se objeví už letos na podzim na mojí nové desce."

Témata: Pekař, Ještěžetě

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít