VIDEO: Pekař si připomíná příběhy minulých klipů. Zažijte s ním Vrcholky a pády

Vydáno 06.06.2017 | autor: redakce

Písničkář Pekař, který před rokem vydal debutové album a vzápětí za něj získal cenu Objev roku v anketě popularity Český slavík Mattoni, představil novou píseň Vrcholky a pády rovnou i s videoklipem Za pouhé dva dny získal klip bezmála 100 000 zhlédnutí.

VIDEO: Pekař si připomíná příběhy minulých klipů. Zažijte s ním Vrcholky a pády Pekař v únoru při rozhovoru pro iREPORT. Foto: Lucie Levá

"Příběh klipu Vrcholky a pády se začal psát před pár lety, kdy se mi podařilo přemluvit k trvalé spolupráci mého kamaráda a kameramana v jedné osobě, Ondřeje Soukupa. Tak vznikla videa Tančím, Bohyně, Nikola, Za tebou, Letní, Dokud mám pro co dýchat a spousta dalších. Vrcholky a pády jsou průřezem všech těch příběhů a jakýmsi pokorným návratem na všechna místa, kde jsme kdy natáčeli," říká k novince Pekař.

Pekař interview: Kuba Ryba mi staví vejminek, tetování od něj vypadá jak z kriminálu

vložte odkaz, text nemažte

Kameraman Ondřej Soukup ho doplňuje: "Nejhorší byl návrat na taneční parket. Petr viděl poprvé téměř po roce a půl svoje trenéry a parket, kde prožil dvacet let. Bylo na něm vidět, jak moc mu tanec chybí a jakou cenu muzice obětoval. Nicméně je to člověk s vizí, tak ví co dělá."

Nyní se Pekař těší na festivaly a na září, kdy se chystá představit další novinku.

tz, foto: Lucie Levá, archiv

Témata: Pekař, Vrcholy a pády, koncerty

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít