VIDEO: Podívejte se, jak se dala Nirvana zase dohromady. Zpíval Beck, St. Vincent i Grohlova dcera

Vydáno 06.01.2020 | autor: redakce

Nirvana se dala dohromady na speciální vystoupení v rámci benefičního koncertu. Naštěstí nějaká dobrá duše, která dala spoustu peněz na vstupenku, pořídila záznam a můžeme se pokochat všichni.

VIDEO: Podívejte se, jak se dala Nirvana zase dohromady. Zpíval Beck, St. Vincent i Grohlova dcera VIDEO: Podívejte se, jak se dala Nirvana zase dohromady. Zpíval Beck, St. Vincent i Grohlova dcera

Jak už jsme psali, nedávno proběhl speciální benefiční koncert, kvůli kterému se dala dohromady znovu Nirvana - samozřejmě bez zesnulého zpěváka Kurta Cobaina. Toho nahradil Beck, kytaristka a zpěvačka St. Vincent a dokonce také dcera Dava Grohla, Violet.

Nirvana se dává zase dohromady. Zahraje na benefici spolu s Marilynem Mansonem, Beckem nebo St. Vincent

Zbývající členové kapely Krist Novoselic, Pat Smear a Dave Grohl zahráli na benefičním koncertu celkem pět songů. Zaznělo Lithium, In Bloom, Been a Son, Heart-Shaped Box a dokonce cover verze Davida Bowieho The Man Who Sold the World. Posledně jmenovaná ve stejném podání jako při MTV Unplugged.

Výdělky z akce, při které vystoupil také Marilyn Manson, L7 a Cheap Trick, šly na The Art of Elysium, kteří podporují lidi v těžkých životních situacích jako jsou nemoci, hospitalizace, když přijdou o domov a jiné krize.

Text: ah, foto: ianimhof/Instagram

Témata: Nirvana, Dave Grohl, Foo Fighters, benefice, Marilyn Manson, Cheap Trick

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít